
Het reservewiel voor OHT4, QT103 en QT110 zorgt voor moeiteloze mobiliteit dankzij de perfecte pasvorm en stevige constructie, speciaal gemaakt voor efficiënte en snelle vervanging.
Vervaardigd met eersteklas materialen, biedt dit reservewiel ongeëvenaarde duurzaamheid. Ontworpen om naadloos te integreren met de OHT4-, QT103- en QT110-modellen, zorgt het voor ononderbroken werking.
Het nauwkeurig ontworpen wiel zorgt voor optimale prestaties op verschillende terreinen, en doet denken aan de betrouwbaarheid van een vertrouwde back-up, zelfs onder onvoorspelbare omstandigheden.
Makkelijk te installeren, waardoor je downtime aanzienlijk wordt verminderd. Dit is een reserveonderdeel waar je altijd op kunt rekenen, wat de levensduur en effectiviteit van je apparatuur verbetert.
| Merk | Toolland |
| Model | OHT1W |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Grijs |
| Breedte van het product | 78 mm |
| Gewicht Product | 1420 g |
| Diameter eenheid | 254 mm |
| Extra materiaal | Staal |
| Type wielen | Pneumatisch |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Voor gebruik met |
|
| Lengte naaf | 55 mm |
| Gat diameter | 16 mm |
| Materiaal | Rubber |