
De RONDE 7mm signaallamp werkt betrouwbaar op 6V en geeft een helder oranje licht voor duidelijke signalering.
Met zijn compacte ontwerp past deze lamp moeiteloos in allerlei toepassingen, van vintage machinepanelen tot moderne elektronische apparaten. Dankzij de nauwkeurige fabricage garandeert het optimale prestaties en een langdurige duurzaamheid.
Integreer deze lamp gemakkelijk in je projecten waar zichtbaarheid erg belangrijk is. De 7mm grootte is ideaal voor krappe ruimtes, en biedt efficiëntie zonder aan helderheid in te boeten.
| Merk | Seder |
| Model | CRAF006A |
| Primaire kleuren | Oranje |
| Diepte van het product | 29 mm |
| Gewicht Product | 2.92 g |
| Type lamp | Neon |
| Diameter eenheid | 7 mm |
| Vorm | Rond |
| Type montage | Clipbevestiging |
| Kleur lamp | Amber |
| Spanning VAC | 6 V AC |
| Type connectie | Lood |
| Diameter montagegat (mm) | 6 mm |
| Draadlengte | 15 cm |
| Draad | Ja |
| Materiaal | ABS |