
Thermische krimpkous 6 mm - wit - 50 stuks biedt veelzijdigheid en betrouwbaarheid voor elektrische toepassingen. Ideaal voor het verbinden van glasvezelkabels, het isoleren van gesoldeerde punten en het beschermen van metalen tegen corrosie.
Deze waterdichte krimpkousen zijn halogeenvrij, flexibel en vlamvertragend, perfect voor plekken waar veiligheid belangrijk is, zoals metro's en wolkenkrabbers. Ze bevatten geen schadelijke stoffen zoals Pb, Cd, Hg, Cr+6, PBB en PBDE.
Met een UL 600V en F-markering bieden ze betrouwbare prestaties in allerlei omgevingen. Gebruik ze in het openbaar vervoer en op vrachtschepen waar een halogeenvrije omgeving nodig is.
| Merk | Velleman |
| Model | STB64W |
| Primaire kleuren | Wit |
| Gewicht Product | 425 g |
| Diameter eenheid | 6.4 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Verlenging | 200 % |
| Aantal stuks | 50 |
| Brandbaarheid | V W 1 |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Radiale krimpverhouding | 50 % |
| Lengte krimpkous | 1.2 m |
| Diëlektrische sterkte in millimeter | 15 kV |
| Concentriciteit | 65 % |
| Longitudinale verandering | 5 % |
| Materiaal | Polyolefin |