
De Ronde Signaallamp, een oranje signaallamp met een diameter van 14 mm, werkt op 220V voor optimale zichtbaarheid en veiligheid. Door het compacte ontwerp past hij gemakkelijk in bedieningspanelen en elektrische borden en biedt hij betrouwbare en duidelijke indicatie.
Met een robuuste constructie, kan het zware omstandigheden weerstaan terwijl het de prestaties behoudt. Perfect voor gebruik in industriële machines als statusindicator of waarschuwingssignaal, waardoor de operationele efficiëntie en veiligheidsmaatregelen effectief worden verbeterd.
Ontworpen voor gemakkelijke integratie, garandeert deze signaallamp een lange levensduur en laag energieverbruik, en fungeert als een betrouwbare component voor je elektrische signaleringsbehoeften.
| Merk | Seder |
| Model | HRJC220A |
| Primaire kleuren | Oranje |
| Diepte van het product | 23 mm |
| Gewicht Product | 5.4 g |
| Type lamp | Neon |
| Diameter eenheid | 14 mm |
| Vorm | Rond |
| Type montage | Bevestiging met moer |
| Extra materiaal | Metaal |
| Kleur lamp | Amber |
| Spanning VAC | 220 V AC |
| Type connectie | FASTON |
| Diameter montagegat (mm) | 12 mm |
| Draad | Nee |
| Materiaal | ABS |