
De Rugdruksproeier 16L combineert moeiteloos efficiëntie en capaciteit voor moeiteloze landbouw- en tuinklusjes. Met een stevige tank, heeft hij een inhoud van 16 liter, wat hem perfect maakt voor grootschalige sproeiprojecten zonder constant opnieuw te moeten vullen.
Met verstelbare sproeiers is het geschikt voor nauwkeurige sproeien, van fijne nevel tot gerichte stralen. Het ergonomische handvat zorgt voor langdurig comfort tijdens langdurig gebruik en vermindert de vermoeidheid die je vaak voelt bij kleinere sproeiers.
De handmatig bediende pomp levert constante druk, waardoor vloeistoffen gelijkmatig worden verdeeld. Gemaakt van hoogwaardige materialen, kan hij tegen zware buitenomstandigheden en belooft hij een lange levensduur en betrouwbare prestaties. Perfect voor pesticiden, meststoffen en herbiciden, maakt hij tijdrovende klussen snel en beheersbaar.
| Merk | Toolland |
| Model | DT20016N |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 140 mm |
| Hoogte van het product | 460 mm |
| Breedte van het product | 330 mm |
| Gewicht Product | 2000 g |
| Met handgrepen | Ja |
| Inhoud volume | 16 l |
| Schouderriem | Ja |
| Extra materiaal | PVC (polyvinyl chloride),Glasvezel |
| Lengte Slang | 1.2 m |
| Niveau-indicator | Ja |
| Drukpompsysteem | Ja |
| Lengte lans | 56 cm |
| Overdrukventiel | Nee |
| Spuit type | Rugspuit |
| Materiaal | PP (polypropyleen) |