
Beleef het ultieme in elektronisch prototypen met onze hoogwaardige soldeerloze breadboards met maar liefst 2420 contactpunten. Elk contactpunt is gemaakt van superieur nikkel-geplateerd fosforbrons, wat zorgt voor consistente geleiding en duurzaamheid.
Perfect voor het bouwen van complexe schakelingen, deze breadboards bieden genoeg ruimte voor componenten. De duidelijke nummering op het oppervlak vereenvoudigt de indeling en organisatie, waardoor het gemakkelijk is om ontwerpen te repliceren.
Ontworpen voor gebruiksgemak, ondersteunen ze snelle en efficiënte verbindingen zonder dat solderen nodig is. Ideaal voor het testen van nieuwe ideeën, deze breadboards zorgen voor snelle en moeiteloze herhalingen.
| Merk | Velleman |
| Model | SD35N |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart,Blauw,Groen,Rood,Geel |
| Diepte van het product | 175 mm |
| Breedte van het product | 237 mm |
| Gewicht Product | 458 g |
| Aantal stuks | 1 |
| Type printplaat | High-Q |
| Diepte broodplank | 175 mm |
| 14-pins IC capaciteit | 27 |
| Aantal contactdozen | 3 |
| Aantal bindpunten | 2420 |
| Aantal busstrips | 5 |
| Aantal aansluitposten | 4 |
| Materiaal | ABS |