
De SCHAKELENDE LED-VOEDING is een betrouwbare constante stroom voedingsbron die speciaal is ontworpen om LED's efficiënt aan te sturen. Met één uitgang levert het een stabiele 8W aan vermogen, zodat je verlichtingssysteem optimaal presteert.
Met zijn vermogen om 350 mA te leveren binnen een bereik van 3 tot 36 VDC, is het geschikt voor verschillende LED-configuraties. Deze voeding is ideaal voor toepassingen die een constante energielevering nodig hebben, waardoor flikkeren wordt voorkomen en de levensduur van de LED's wordt verlengd.
Compact maar krachtig, het ontwerp past in krappe installatieruimtes en zorgt toch voor uitstekende thermische beheersing. Of je nu ruimtes verlicht of verlichting voor displays verzorgt, het garandeert een soepele en betrouwbare werking in elke omgeving.
| Merk | Glacial Power |
| Model | GP-LC3536-02 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart,Rood |
| Diepte van het product | 73.5 mm |
| Hoogte van het product | 23 mm |
| Breedte van het product | 35 mm |
| Gewicht Product | 100 g |
| IP waarde | IP65 |
| Minimale ingangsspanning VAC | 90 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 264 V |
| Dimbaar | Nee |
| Nominale uitgangsstroom | 350 mA |
| Aantal uitgangspunten | 1 |
| Type behuizing | Ingesloten |
| Minimum nominale uitgangsspanning VDC | 3 V |
| Maximale uitgangsspanning VDC | 36 V |
| Ingangsstroom | 0.2 A |
| Uitgangsvermogen | 8 W |
| Serie LED-driver | GP |
| Technologie type | Gelijkstroommodus |
| Type dimmer | Niet dimbaar |
| Uitgangsrendement | 75 % |