
Geef je buitenruimte een make-over met een taupekleurige ZONNEZEIL DRIEHOEK van 3,6 x 3,6 x 3,6 meter. Deze zonwering is een efficiënte en betaalbare oplossing om je zwembad of terras te beschermen tegen hitte en schadelijke UV-stralen.
Ontworpen voor duurzaamheid, combineert het stijl met bescherming en geeft het je achtertuin een moderne en luxe uitstraling. Of je nu van een koud drankje nipt of een duik in je zwembad neemt, de ZONNEZEIL zorgt de hele dag voor comfort en elegantie.
| Merk | Perel |
| Model | GSS3360TA |
| Primaire kleuren | Bruin |
| Diepte van het product | 5 cm |
| Hoogte van het product | 28 cm |
| Breedte van het product | 36 cm |
| Gewicht Product | 1240 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Beigegrijs |
| Materiaal (Detail) | Polyester |
| Eigenschap Materiaal | Ademend |
| Vorm Artikel | Driehoek |
| Met (Zeil-)Ringen | Ja |
| Met Bevestigingsmateriaal | Nee |
| Type Zonnedak/Zeildoek | Schaduwdoek |
| Kwaliteit/Gewicht per Vierkante Meter | 160 g |
| Werkzame Lengte/Hoogte | 360 cm |
| Niveau van Waterbestendigheid | Waterafstotend |
| Werkzame Breedte | 360 cm |
| Diameter Ring/Rozet | 5 mm |
| Materiaal | Kunststof |