
Thermische krimpkous 12,0 mm - zwart - 8 m is gemaakt voor allerlei toepassingen, zoals het verbinden van elektrische kabels en het isoleren van gesoldeerde punten. Deze krimpkous zorgt ervoor dat metalen staven en antennes goed beschermd zijn tegen corrosie.
Met een dunne, flexibele wand van polyolefine heeft deze krimpkous een gladde buitenkant en een geweldige treksterkte. De krimpverhouding kan tot wel 50% oplopen, waardoor het perfect past op allerlei oppervlakken en vormen.
Naast het feit dat het brandvertragend is, zorgt de krimpkous ook voor waterdichte bescherming, waardoor hij top is voor glasvezelkabels. Omdat het bijna geen water opneemt, blijft het lang goed in allerlei omgevingen.
| Merk | Velleman |
| Model | ST120BK-BX |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 18 cm |
| Hoogte van het product | 5.5 cm |
| Breedte van het product | 17 cm |
| Gewicht Product | 12.2 kg |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 105 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Brandbaarheid | V W 1 |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Krimpverhouding | 0.5 |
| Lengte krimpkous | 8 m |
| Nominale diameter voor krimpen | 6 mm |
| Materiaal | Polyolefin |