
Thermische krimpkous 2 mm - transparant - 50 stuks biedt een veelzijdige oplossing voor elektrische connecties en bescherming. Perfect om soldeerverbindingen te isoleren, metalen te beschermen tegen corrosie en antennes te versterken.
De waterdichte krimpkous is perfect voor glasvezelkabelverbindingen en biedt extra bescherming tegen allerlei omgevingsinvloeden. Hij is gemaakt van halogeenvrije, flexibele materialen die vlamvertragend zijn en voldoet aan strenge veiligheidsnormen.
Vrij van schadelijke stoffen zoals Pb, Cd, Hg, Cr+6, PBB en PBDE, perfect voor toepassingen in ruimtes die veilig moeten zijn. Denk aan plekken zoals metrostations, wolkenkrabbers, openbaar vervoer en vrachtschepen. Erkend met UL 600V en F-markering.
| Merk | Velleman |
| Model | STB24C |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Zwart |
| Gewicht Product | 130 g |
| Diameter eenheid | 2.4 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Verlenging | 200 % |
| Aantal stuks | 50 |
| Brandbaarheid | V W 1 |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Radiale krimpverhouding | 50 % |
| Lengte krimpkous | 1.2 m |
| Diëlektrische sterkte in millimeter | 15 kV |
| Concentriciteit | 65 % |
| Longitudinale verandering | 5 % |
| Materiaal | Polyolefin |