
Thermische krimpkous van 25 mm maakt effectieve en betrouwbare verbindingen mogelijk voor elektrische kabels en glasvezelverbindingen, zowel binnen als buiten. Geschikt voor isolatie van gesoldeerde punten bij weerstanden en condensatoren, markering, bescherming tegen corrosie en ondersteuning voor metalen staven en buizen.
Deze halogeenvrije krimpkousen zijn flexibel en brandwerend, perfect voor plekken waar veiligheid belangrijk is. Ze zijn gemaakt zonder schadelijke stoffen zoals Pb, Cd, Hg, Cr+6, PBB en PBDE, dus ze zijn ook nog eens milieuvriendelijk.
Ideaal voor in de metro, wolkenkrabbers, openbaar vervoer en op vrachtschepen, waar UL 600V en F-markering nodig zijn, en een vlamvertragende, halogeenvrije omgeving belangrijk is voor de veiligheid en regels.
| Merk | Velleman |
| Model | STB254BK |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Gewicht Product | 1570 g |
| Diameter eenheid | 25.4 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Verlenging | 200 % |
| Aantal stuks | 25 |
| Brandbaarheid | V W 1 |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Radiale krimpverhouding | 50 % |
| Lengte krimpkous | 1.2 m |
| Diëlektrische sterkte in millimeter | 15 kV |
| Concentriciteit | 65 % |
| Longitudinale verandering | 5 % |
| Materiaal | Polyolefin |