
Deze rechthoekige meubelroller van Toolland is 650 x 400 mm groot en biedt betrouwbare ondersteuning voor het verplaatsen van zware spullen tot 400 kg. De houten triplex plaat is stevig en duurzaam, perfect voor lang gebruik.
Een blauwe antisliplaag zorgt ervoor dat je spullen veilig op hun plek blijven tijdens het transport. De roller maakt het makkelijk om meubels door smalle doorgangen en scherpe bochten in je huis of kantoor te verplaatsen.
Met vier zwenkwieltjes draait en beweegt de meubelroller moeiteloos in elke gewenste richting. Dit handige hulpmiddel geeft een efficiënte mobiliteit aan je verhuis- of herinrichtingsprojecten, net zoals een winkelwagen soepel beweegt maar dan met de kracht om zware spullen te verplaatsen.
| Merk | Toolland |
| Model | QT407 |
| Primaire kleuren | Blauw,Zwart |
| Extra kleuren | Bruin |
| Diepte van het product | 40 cm |
| Hoogte van het product | 13.5 cm |
| Breedte van het product | 65 cm |
| Gewicht Product | 4250 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Maximale belasting | 400 kg |
| Materiaal wielen | Polypropyleen |
| Rem inbegrepen | Nee |
| Slip vast | Ja |
| Type wielen | Zwenkbaar |
| Aantal wielen | 4 |
| Diameter wielen | 10 cm |
| Extra kleuren gedetailleerd | Hout |
| Materiaal | Triplex |