
Thermische krimpkous 4,8 mm - zwart is een betrouwbare oplossing om elektrische kabels mee te verbinden en isoleren. Superhandig voor het beschermen van gesoldeerde punten bij weerstanden en condensatoren, en ook voor het markeren en beschermen van verschillende kabels.
Beschermt metalen staven, buizen en antennes tegen roest en omgevingsinvloeden. Deze waterdichte krimpkousen zijn perfect voor het verbinden van glasvezelkabels.
Gemaakt van dunwandig en buigzaam polyolefine, met een gladde buitenkant, zorgen ze voor supersterke trekkracht en hebben ze een indrukwekkende krimpverhouding tot wel 50%. Door hun brandvertragende werking en minimale waterabsorptie zijn ze superveilig en duurzaam om te gebruiken.
| Merk | Velleman |
| Model | ST48BKL |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diameter eenheid | 4.8 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Verlenging | 200 % |
| Aantal stuks | 1 |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Radiale krimpverhouding | 50 % |
| Lengte krimpkous | 200 m |
| Diëlektrische sterkte in millimeter | 15 kV |
| Concentriciteit | 65 % |
| Longitudinale verandering | 5 % |
| Materiaal | Polyolefin |