
Thermische krimpkous 6 mm - rood - 50 stuks biedt veelzijdige bescherming en isolatie voor elektrische verbindingen. Ideaal voor dingen zoals het isoleren van gesoldeerde punten bij weerstanden en condensatoren.
Met deze halogeenvrije en flexibele krimpkousen kun je glasvezelkabels veilig verbinden en markeren. Ze zijn bestand tegen corrosie, perfect voor metalen staven of buizen en bieden bescherming voor antennes.
Deze krimpkousen zijn vlamvertragend en waterdicht, zonder schadelijke stoffen zoals Pb, Cd, Hg, Cr+6, PBB en PBDE. Ze zijn geschikt voor gebruik overal waar je een veilige, halogeenvrije omgeving nodig hebt, zoals in metro's, wolkenkrabbers, openbaar vervoer en vrachtschepen. Ze voldoen aan de UL 600V en F-markering standaarden.
| Merk | Velleman |
| Model | STB64R |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Grijs |
| Gewicht Product | 425 g |
| Diameter eenheid | 6.4 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Verlenging | 200 % |
| Aantal stuks | 50 |
| Brandbaarheid | V W 1 |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Radiale krimpverhouding | 50 % |
| Lengte krimpkous | 1.2 m |
| Diëlektrische sterkte in millimeter | 15 kV |
| Concentriciteit | 65 % |
| Longitudinale verandering | 5 % |
| Materiaal | Polyolefin |