
Ontdek verborgen schatten met de Velleman Metaaldetector, uitgerust met geavanceerde functies voor precisie en efficiëntie. Verken je omgeving en vind munten, sieraden, goud of zilver tot een diepte van 12 cm.
Dit geavanceerde apparaat heeft een audiodiscriminator met drie verschillende tonen, waarmee je verschillende metaalsoorten kunt onderscheiden. Met de handige hoofdtelefoonaansluiting kun je signalen zelfs in lawaaierige omgevingen duidelijk horen.
De VU-meter geeft je meteen feedback over de detectiesterkte, terwijl de waterdichte zoekspoel je schatzoekmogelijkheden uitbreidt naar vochtige of natte plekken. De verstelbare steel zorgt voor comfort tijdens lange zoektochten, waardoor dit apparaat zowel functioneel als gebruiksvriendelijk is.
| Merk | Velleman |
| Model | CS150N |
| Primaire kleuren | Zwart,Grijs |
| Diepte van het product | 20 cm |
| Hoogte van het product | 121 cm |
| Breedte van het product | 20 cm |
| Gewicht Product | 1260 g |
| Type lamp | led |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Lage batterij-indicator | Ja |
| Type display | Analoog |
| Accuspanning | 27 V |
| Volumeregeling | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Weergave | Ja |
| Type audio-uitgang | 3.5 mm-aansluiting,Koptelefoon,Luidspreker |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | 0 °C |
| Signaalsterkte-indicator | Ja |
| Grootte hoofdtelefoonaansluiting | 3.5 mm |
| Hoogte spoel | 1.85 cm |
| Maximale geassembleerde lengte | 121 cm |
| Minimale gemonteerde lengte | 106 cm |
| Maximale werkfrequentie | 17 kHz |
| Minimale werkfrequentie | 13 kHz |
| Met LED-indicatoren | Nee |
| Pin-pointing (in volledig metalen modus) | Nee |
| Instelbare gevoeligheid | Ja |
| Verstelbare steel | Ja |
| Verstelbare afstemming | Nee |
| Discriminatiemodus | Drietonig,Regelbaar |
| Maximale vochtigheid | 90 % |
| Handmatige grondbalans | Nee |
| Vooraf ingestelde besparing | Nee |
| Oppervlakte eliminatie | Nee |
| Audio-uitgangsniveau | 75 dB |
| Spoeldiameter | 20 cm |
| Dieptegevoeligheid volledig metaal | 12 cm |
| Aantal batterijen |