
De waterbestendige ABS-behuizing in donkergrijs meet 52 x 50 x 35 mm. Gemaakt van schokbestendig ABS-materiaal, kan het temperaturen van -20°C tot +100°C aan.
Het deksel en de bodemplaat hebben een tand-en-groef systeem met een neopreen afdichting, wat stof en vocht buiten houdt. De strategisch geplaatste openingen voor wandmontage en de dekselschroeven zitten buiten het afgesloten deel.
Binnenin zorgen groeven voor verticale montage van printplaten, terwijl messing schroefhulzen in de bodemplaat de ondersteuning bieden voor horizontale montage van printplaten en installatie van connectoren. Dit kastje is ontworpen om te voldoen aan de IP65 of IEC529 en NAMA4 normen, waardoor het spat- en stofdicht is.
| Merk | Gainta |
| Model | G362 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 35 mm |
| Hoogte van het product | 50 mm |
| Breedte van het product | 52 mm |
| Gewicht Product | 39 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type montage | Horizontaal |
| Deksel | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Verzegeld | Ja |
| Montagegaten | Ja |
| Materiaal | ABS |