
De waterbestendige ABS-behuizing, in een strakke donkergrijze kleur, meet 171 x 121 x 80 mm. Gemaakt van schokbestendig ABS-materiaal, is de werkingstemperatuur ervan tussen de -20°C en +100°C.
Uitgerust met een deksel en bodemplaat met een tong-en-groef systeem en neopreen afdichting, zorgt het ervoor dat er geen stof of vocht kan binnendringen, zelfs niet bij wandmontage. De binnenkant heeft sleuven voor verticale PCB-montage.
Dit apparaat voldoet aan de IP65 of IEC529 en NAMA4 normen en biedt betrouwbare bescherming tegen spatwater en stof. De binnenkant van de basisplaat is voorzien van messing inzetstukken voor het horizontaal monteren van printplaten, het installeren van connectors, en meer.
| Merk | Gainta |
| Model | G340 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 80 mm |
| Hoogte van het product | 121 mm |
| Breedte van het product | 171 mm |
| Gewicht Product | 327 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type montage | Horizontaal |
| Deksel | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Verzegeld | Ja |
| Montagegaten | Ja |
| Materiaal | ABS |