
Ontdek de stevige bescherming van deze waterbestendige ABS-behuizing in een slanke donkergrijze uitvoering van 120 x 120 x 60 mm. Gemaakt van schokbestendig ABS-materiaal, kan het temperaturen verdragen van -20°C tot +100°C.
De behuizing heeft een deksel en basisplaat met een tand-en-groef systeem en een neopreen afdichting, die ervoor zorgt dat er geen stof of vocht binnendringt, dankzij de montagegaten die buiten het afgesloten gebied liggen. Ingebouwde sleuven bieden verticale montagemogelijkheden voor printplaten.
Voldoet aan IP65- of IEC529- en NAMA4-normen, biedt het efficiënte bescherming tegen waterstralen en stof. Binnenin zitten messing inserts voor het horizontaal monteren van printplaten, het installeren van connectoren en meer.
| Merk | Gainta |
| Model | G386 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 120 mm |
| Hoogte van het product | 60 mm |
| Breedte van het product | 120 mm |
| Gewicht Product | 218 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type montage | Horizontaal |
| Deksel | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Verzegeld | Ja |
| Montagegaten | Ja |
| Materiaal | ABS |