
WATERBESTENDIGE ABS-BEHUIZING - DONKERGRIJS 160 x 160 x 60mm. Gemaakt van stootvast ABS-materiaal en geschikt voor temperaturen van -20°C tot +100°C.
Uitgerust met een tand-en-groef systeem en een neopreen afdichting, zodat stof en vocht buiten blijven. Het ontwerp zorgt ervoor dat de gaten voor wandmontage en dekselschroeven buiten het afgesloten gedeelte liggen. Hierdoor is het super goed beschermd in moeilijke omgevingen.
Binnenin heb je sleuven waarmee je PCB's verticaal kunt monteren, en de messing draadbussen maken het makkelijk om PCB's of connectoren horizontaal te bevestigen. Het voldoet aan de normen IP65 of IEC529 en NAMA4, dus het is spatwater- en stofdicht.
| Merk | Gainta |
| Model | G396 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 160 mm |
| Hoogte van het product | 60 mm |
| Breedte van het product | 160 mm |
| Gewicht Product | 323 g |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Type montage | Vrijstaand |
| Deksel | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Verzegeld | Ja |
| DIN-rail | Nee |
| Bevestigingen | Nee |
| Flenzen | Nee |
| Met voetjes | Nee |
| Montagegaten | Ja |
| Materiaal | ABS |