
WATERDICHTE ABS-BEHUIZING - DONKERGRIJS 82 x 80 x 55 mm. Gemaakt van schokbestendig ABS-materiaal (werkt bij temperaturen van -20°C tot +100°C).
Het deksel en de bodemplaat hebben een tand-en-groef systeem met een neopreen afdichting. Dit systeem zorgt voor extra bescherming tegen stof en vocht, super handig voor uitdagende omgevingen.
De openingen voor wandmontage en voor de schroeven van het deksel zitten buiten het verzegelde gedeelte, zodat er geen stof of vocht naar binnen kan. Dit slimme ontwerp zorgt voor een hoge mate van bescherming en gaat lang mee.
De sleuven aan de binnenkant zijn geplaatst voor het verticaal monteren van PCB's. Dit maakt het lekker flexibel en makkelijk om je elektronische onderdelen in te bouwen.
Ontworpen volgens de specificaties van de normen IP65 of IEC529 en NAMA4 (spatwater- en stofdicht), deze behuizing kan de zwaarste omstandigheden aan, dus je hoeft je geen zorgen te maken en het werkt perfect buiten of in zware industriële omgevingen.
De binnenkant van de bodemplaat is uitgerust met messing draadbussen voor het horizontaal monteren van printplaten, connectoren en meer, waardoor je het lekker veelzijdig kan gebruiken.
| Merk | Gainta |
| Model | G366 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 55 mm |
| Hoogte van het product | 80 mm |
| Breedte van het product | 80 mm |
| Gewicht Product | 118.5 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type montage | Horizontaal |
| Deksel | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Verzegeld | Ja |
| Montagegaten | Ja |
| Materiaal | ABS |