
De waterbestendige ABS-behuizing in donkergroen is 200 x 120 x 75 mm en is gemaakt van stevig ABS-materiaal dat bestand is tegen temperaturen van -20°C tot +100°C.
Het deksel en de bodemplaat hebben een klik-en-pas-systeem met een neopreen afdichting, zodat stof en vocht niet binnen kunnen komen. Dit zorgt ervoor dat je spullen goed beschermd zijn, zelfs in moeilijke omstandigheden.
Met sleuven aan de binnenkant kun je printplaten makkelijk verticaal monteren. Daarnaast zorgen de messing draadbussen aan de binnenkant van de bodem ervoor dat je flexibel bent in hoe je PCB's en connectoren horizontaal monteert.
De behuizing is ontworpen volgens de IP65 of IEC529 en NAMA4 specificaties, wat betekent dat 'ie spatwater- en stofdicht is. Ideaal voor allerlei toepassingen waarbij je stevige bescherming nodig hebt.
| Merk | Gainta |
| Model | G373 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 75 mm |
| Hoogte van het product | 120 mm |
| Breedte van het product | 200 mm |
| Gewicht Product | 355 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type montage | Horizontaal |
| Deksel | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Verzegeld | Ja |
| Montagegaten | Ja |
| Materiaal | ABS |