
Waterdichte ABS-behuizing met montageflens 222x146x75mm. Ideaal voor het beschermen van gevoelige elektronica in extreme omgevingen. Schokbestendig ABS-materiaal zorgt ervoor dat je het kunt gebruiken bij temperaturen van -20°C tot +80°C.
Uitgerust met een deksel en basis met montageflens, verzegeld door een duurzame neopreen pakking. De montagegaten zijn geschikt voor zelftappende M3-schroeven, en de interne sleuven passen bij M2.6-schroeven. Werkt volgens de IP65 IEC529 en NEMA4 normen, wat zorgt voor een betrouwbare stof- en waterbestendigheid.
Ontworpen met interne sleuven voor het verticaal monteren van printplaten, biedt het flexibiliteit in gebruik. Je kunt er ook een transparant deksel bij krijgen, zodat je makkelijk kunt zien wat er binnenin gebeurt.
| Merk | Gainta |
| Model | G353MF |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 75 mm |
| Hoogte van het product | 146 mm |
| Breedte van het product | 222 mm |
| Gewicht Product | 471 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type montage | Verticaal |
| Deksel | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 80 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Verzegeld | Ja |
| Flenzen | Ja |
| Materiaal | ABS |