
Waterdichte ABS-behuizing in donkergrijs meet 195 x 80 x 55 mm. Gemaakt van stevig ABS-materiaal, zorgt het voor veilige werkingstemperaturen van -20°C tot +100°C.
Het deksel en de bodemplaat maken gebruik van een tand-en-groef systeem met een neopreen afdichting, wat zorgt voor geweldige bescherming tegen stof en vocht. De openingen voor wandmontage en dekselschroeven, die speciaal voor deze toepassing zijn gemaakt, zijn slim geplaatst buiten het afgesloten gebied.
Met sleuven aan de binnenkant voor verticale montage van printplaten (PCB's) en messing draadbussen in de bodemplaat voor horizontale montage van PCB's en connectoren. Deze behuizing is gecertificeerd volgens IP65, IEC529 en NAMA4, waardoor hij spatwater- en stofdicht is.
| Merk | Gainta |
| Model | G346 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 55 mm |
| Hoogte van het product | 80 mm |
| Breedte van het product | 195 mm |
| Gewicht Product | 118 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type montage | Horizontaal |
| Deksel | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Verzegeld | Ja |
| Montagegaten | Ja |
| Materiaal | ABS |