
WATERDOORLATEND ZONNESCHERM - DRIEHOEK - 3,6 x 3,6 x 3,6 m - KLEUR: CHAMPAGNE.
Een efficiënte en betaalbare oplossing om je zwembad of terras te beschermen tegen warmte en schadelijke UV-stralen. Dit zonnezeil geeft een moderne en luxueuze touch aan je buitenomgeving.
Het zonnezeil is gemaakt van waterdoorlatend, UV-bestendig PE-geweven doekmateriaal, wat zorgt voor flexibiliteit tussen zon en schaduw. De kleine gaatjes in het doek verlagen de temperatuur onder het schaduwdoek en maken het geschikter bij veel wind dan een waterdicht zonnezeil; bovendien voorkomen ze de vorming van waterzakken.
| Merk | Perel |
| Model | GSS3360PE |
| Primaire kleuren | Geel |
| Diepte van het product | 5 cm |
| Hoogte van het product | 28 cm |
| Breedte van het product | 36 m |
| Gewicht Product | 1269 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Champagne |
| Materiaal (Detail) | Polyester |
| Eigenschap Materiaal | Ademend |
| Vorm Artikel | Driehoek |
| Met (Zeil-)Ringen | Ja |
| Met Bevestigingsmateriaal | Nee |
| Type Zonnedak/Zeildoek | Schaduwdoek |
| Kwaliteit/Gewicht per Vierkante Meter | 180 g |
| Werkzame Lengte/Hoogte | 360 cm |
| Niveau van Waterbestendigheid | Waterafstotend |
| Werkzame Breedte | 360 cm |
| Diameter Ring/Rozet | 5 mm |
| Materiaal | Kunststof |