
De WATERPAS - 400 mm is je betrouwbare metgezel voor al je precisie-nivelleertaken, en zorgt elke keer voor perfecte resultaten.
Voordelen en specificaties:
Of je nu vloeren legt, lijsten uitlijnt of planken in een kas bouwt, deze waterpas is een bewijs van precisie-engineering en zorgt voor vlekkeloos rechte resultaten.
| Merk | Toolland |
| Model | CC110040 |
| Primaire kleuren | Geel |
| Diepte van het product | 1.8 cm |
| Hoogte van het product | 4 cm |
| Breedte van het product | 40 cm |
| Gewicht Product | 136 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Aantal niveau libellen | 2 |
| Magnetisch/niet-magnetisch | Niet-magnetisch |
| Hoek van de libel | 180°,90° |
| Type libel | Libellen |