
Ervaar snelle en betrouwbare beveiliging met de ZEKERING 5 x 20mm SNEL 4A. Deze snelwerkende zekering is ontworpen voor optimale prestaties en beschermt je elektronische apparaten tegen onverwachte stroompieken.
Met zijn compacte formaat van 5 x 20 mm past het moeiteloos in verschillende elektrische installaties. De verpakking bevat 10 zekeringen, zodat je reserve hebt voor extra veiligheid en continuïteit in je projecten.
| Merk | Fusibles Lac |
| Model | FF4N |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Grijs |
| Breedte van het product | 20 mm |
| Gewicht Product | 10.5 g |
| Diameter eenheid | 5.2 mm |
| Extra materiaal | Verzilverd |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Stroomsterkte | 4 A |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Aantal stuks | 10 |
| Maximale omgevingstemperatuur | 35 °C |
| Breekcapaciteit | 35 A |
| Snelheid van de zekering | F (snel) |
| Minimum omgevingstemperatuur | 15 °C |
| Type zekering | 5 x 20 mm snel |
| Materiaal | Glas |