
De ZEKERING 6,35 x 32mm SLOW 0,8A biedt precisie en duurzaamheid voor elektrische circuits die betrouwbare bescherming nodig hebben. Deze set bevat 10 hoogwaardige zekeringen die makkelijk te integreren zijn.
Met een slow-blow functie kunnen deze zekeringen kleine stroomschommelingen soepel aan, waardoor ze ideaal zijn voor gevoelige elektronische apparaten. Ze zijn precies op maat gemaakt en passen moeiteloos in standaard zekeringhouders.
Ervaar gemoedsrust met stevige thermische weerstand, die zorgt voor consistente prestaties onder diverse omgevingsomstandigheden. Perfect om circuits te beschermen, van huishoudelijke apparaten tot complexe industriële machines.
| Merk | Fusibles Lac |
| Model | 6FU0.8N |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Grijs |
| Breedte van het product | 31.8 mm |
| Gewicht Product | 14.5 g |
| Diameter eenheid | 6.35 mm |
| Extra materiaal | Verzilverd |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Stroomsterkte | 800 mA |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Aantal stuks | 10 |
| Maximale omgevingstemperatuur | 35 °C |
| Breekcapaciteit | 35 A |
| Snelheid van de zekering | T (langzaam) |
| Minimum omgevingstemperatuur | 15 °C |
| Type zekering | 6,35 x 32 mm langzaam |
| Materiaal | Glas |