
De ZEKERING 6,35 x 32 mm slow-blow zekering is zorgvuldig ontworpen om elektronische schakelingen met precisie te beschermen.
Specificaties:
Verpakt in dozen van 10, bieden deze zekeringen optimale prestaties om ervoor te zorgen dat je apparaten beschermd zijn tegen toevallige overbelasting. Of het nu gaat om het stabiliseren van huishoudelijke apparaten of het beveiligen van industriële apparatuur, deze zekeringen bieden ongeëvenaarde betrouwbaarheid en gebruiksgemak. Gebruik ze effectief in situaties waar een vertraagde reactie op kortsluitingen of piekbelastingen voordelig is.
| Merk | Fusibles Lac |
| Model | 6FU1N |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Grijs |
| Breedte van het product | 31.8 mm |
| Gewicht Product | 14.5 g |
| Diameter eenheid | 6.35 mm |
| Extra materiaal | Verzilverd |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Stroomsterkte | 1 A |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Aantal stuks | 10 |
| Maximale omgevingstemperatuur | 35 °C |
| Breekcapaciteit | 35 A |
| Snelheid van de zekering | T (langzaam) |
| Minimum omgevingstemperatuur | 15 °C |
| Type zekering | 6,35 x 32 mm langzaam |
| Materiaal | Glas |