
Ervaar moeiteloze postorganisatie met de BRIEVENBUS RIO, ontworpen in een strakke witte afwerking. Met een afmeting van 27 x 39,5 x 10 cm biedt deze elegante en duurzame brievenbus genoeg ruimte voor je dagelijkse post.
Gemaakt van hoogwaardige materialen, zorgt het voor duurzaamheid en weerbestendigheid. Het veilige slotmechanisme beschermt je privacy, terwijl de gebruiksvriendelijke klep moeiteloos het ophalen van post mogelijk maakt.
Ideaal voor zowel moderne als klassieke huisgevels, de BRIEVENBUS RIO combineert stijl met functionaliteit. Het biedt een eenvoudige oplossing om je post op te ruimen, terwijl het tegelijkertijd de uitstraling van je huis verbetert.
| Merk | Perel |
| Model | BG10001 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 270 mm |
| Hoogte van het product | 395 mm |
| Breedte van het product | 100 mm |
| Gewicht Product | 1191 g |
| Materiaal (Detail) | RVS/ Inox (roestvrij staal) |
| Binnen/buitengebruik | Buiten |
| Eigenschap Materiaal | Corrosiebestendig |
| Met Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aantal sleutels | 2 |
| Positie Inworpopening | Bovenzijde |
| Positie Post Uitname | Voorzijde |
| Met Brievenbuspaal | Nee |
| Met Krantenrol | Nee |
| Met Slot | Ja |
| Breedte Inwerpopening | 23 cm |
| Installeren (Plaatsen van) | Muurmontage/wandmontage,Vloermontage |
| Materiaal | Metaal |