
Compact en efficiënt, deze opvouwbare 10W draagbare LED-werklamp geeft helder licht met een kleurtemperatuur van 4000K, wat natuurlijk daglicht simuleert voor optimale zichtbaarheid.
Belangrijke kenmerken zijn onder andere een duurzaam, opvouwbaar ontwerp voor gemakkelijke opslag en vervoer. De energiezuinige LED-technologie zorgt voor een langere batterijduur en minder energieverbruik.
Perfect voor onderweg, van het verlichten van donkere hoekjes tijdens klusjes thuis tot het bieden van goed zicht op een camping. De stevige constructie zorgt ervoor dat het de alledaagse slijtage goed aankan.
| Merk | Perel |
| Model | EWL511 |
| Primaire kleuren | Oranje |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 3 cm |
| Hoogte van het product | 11.21 cm |
| Breedte van het product | 15.49 cm |
| Gewicht Product | 908 g |
| IP waarde | IP65 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50 Hz |
| Lichtstroom | 1000 lm |
| Stralingshoek | 120 ° |
| EPREL-identificatiecode | 1006209 |
| Type netstekker | Type F (Duits - Schuko) |
| Nominale levensduur | 30000 h |
| Energieklasse | F |
| Opvouwbaar | Ja |
| Lengte netsnoer | 1.5 m |
| Type kabel | H05RN-F 3G1 |
| Kleurtemperatuur | 4000 °K |
| Kleurweergave-index | 80 |
| Totaal nominaal vermogen | 10 W |
| Aantal schakelcycli | 15000 |
| Vermogensfactor (Pf) | 0.9 |
| Energieverbruik | 0.01 W·h |
| IEC-beschermingsklasse | Klasse II |
| Maximale nominale spanning bestuurder | 240 V AC |
| Minimale nominale spanning driver | 220 V AC |
| Maximale starttijd | 0.5 s |
| Maximale opwarmtijd | 0.5 s |
| Materiaal | Aluminium |