
De Cellfast Sproeipistool Ergo is ontworpen voor optimale prestaties met een intuïtief design dat comfortabel in je hand ligt, zodat je minder snel moe wordt tijdens langdurig gebruik.
Dit veelzijdige spuitpistool biedt verstelbare waterstroom, zodat je de druk kunt aanpassen voor delicate bloemen of stevigere tuinklussen.
Gemaakt van duurzame materialen voor betrouwbaarheid, zorgt de ergonomische vorm ervoor dat je een stevige grip hebt, zelfs als het nat is. Ideaal voor het besproeien van je tuin, het wassen van je auto of het schoonmaken van je terras. De Ergo belooft precisie en gemak met een simpele draai aan de sproeikop.
| Merk | Cellfast |
| Model | CF53-320 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Extra kleuren | Zwart,Groen,Grijs |
| Diepte van het product | 4.5 cm |
| Hoogte van het product | 24 cm |
| Breedte van het product | 22 cm |
| Gewicht Product | 196 g |
| Extra materiaal | PP (polypropyleen) |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Turkoois |
| Maximale werkdruk | 6 Bar |
| Verstelbare waterafvoer | Ja |
| Type waterstraal | Nevel,Harde straal |
| Materiaal | ABS |