
Verbeter moeiteloos je tuinirrigatiesysteem met de Cellfast uitbreidingsconnector ergo. Ontworpen voor eenvoudige uitbreiding, zorgt hij voor optimale waterdoorstroming zonder lekkages of druppels, en biedt uitzonderlijke duurzaamheid tegen de elementen.
Ontworpen om meerdere slangen aan elkaar te koppelen, zorgt de connector voor een uitgebreide dekking, waardoor hij perfect is voor grotere tuinen of meerdere sproeizones. Het ergonomische ontwerp belooft eenvoudig gebruik en snelle montage, wat de inspanning tijdens het gebruik vermindert.
Van het onderhouden van kleurrijke bloembedden tot het voeden van uitgestrekte gazons, met deze betrouwbare connector wordt tuinieren een stuk eenvoudiger. De stevige constructie zorgt ervoor dat hij lang meegaat, zodat jij je kunt richten op het groeien in plaats van het onderhoud.
| Merk | Cellfast |
| Model | CF53-200 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 11.5 cm |
| Hoogte van het product | 2 cm |
| Breedte van het product | 10 cm |
| Gewicht Product | 20 g |
| Slang diameter | 1.25 cm |
| Slang diameter inch | 0.5 in |
| Maximale slangdiameter | 19 mm |
| Maximale slangdiameter inch | 0 in |
| Minimale slangdiameter | 9 mm |
| Minimale slangdiameter inch | 0.38 in |
| Slangdiameter snelkoppeling inch | 0.5 in |
| Materiaal | ABS |