
Ervaar nauwkeurig water geven met de Cellfast set met verstelbaar slangstuk, ideal line plus, 3/4". Deze duurzame accessoire zorgt voor betrouwbare controle over de waterstroom, perfect voor delicate planten of stevige schoonmaaktaken.Makkelijk te bevestigen en aan te passen, het verbetert je tuinefficiëntie en vermindert waterverspilling terwijl het optimale hydratatie biedt. Of je nu tere zaailingen besproeit of buitenruimtes schoonmaakt, dit product levert consistente prestaties.
| Merk | Cellfast |
| Model | CF50-710 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Extra kleuren | Zwart,Grijs |
| Diepte van het product | 10 cm |
| Hoogte van het product | 4 cm |
| Breedte van het product | 24 cm |
| Gewicht Product | 130 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Turkoois |
| Gedetailleerde informatie | Handige sproeier met traploze watertoevoer (smal tot breed) |
| Verstelbaar mondstuk | Ja |
| Aantal mondstukken | 3 |
| Verstelbare waterafvoer | Ja |
| Materiaal | ABS |