
Deze compacte WiFi-modulekit verandert standaardverlichting moeiteloos in slimme lampen, waardoor je heel eenvoudig controle hebt binnen handbereik.
Maak gewoon verbinding via je bestaande netwerk om op afstand beheer- en energiebesparingsfuncties te kunnen gebruiken via een gebruiksvriendelijke app op je smartphone. Zet de lichten aan voordat je aankomt, of dim ze voor de perfecte sfeer zonder van de bank af te komen.
Geen complexe installaties of extra hubs nodig, gewoon slimme, intuïtieve verlichting in één stijlvolle oplossing.
| Merk | HeySmart |
| Model | SMART2120 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 52 mm |
| Hoogte van het product | 18 mm |
| Breedte van het product | 47 mm |
| Gewicht Product | 40 g |
| Maximaal vermogen | 2000 W |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Energiebron | Elektriciteit |
| Maximale nominale stroomsterkte | 10 A |
| Draadloos/bedraad | Draadloos |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Werkingsmodus | Afstandsbediening,RF,Draadloos |
| Voor aansturing van | Verlichting |
| Aantal standen | 3 |
| Besturingssysteem | Amazon Alexa,Google Home |
| Met dimmer | Nee |
| Indicatielampje | Nee |
| Smart compatibiliteit | Amazon Alexa,Google Home |
| Materiaal | ABS |