
De Corral Super AB 250 12 Volt Schrikdraadapparaat biedt krachtige en betrouwbare elektrische afrastering voor je weiland, en zorgt zo voor optimale beveiliging en controle. Dit robuuste apparaat heeft een indrukwekkende output en dekt moeiteloos tot wel 10 kilometer aan draad, wat het perfect maakt voor grote gebieden.
Dit apparaat is uitgerust met geavanceerde elektronica voor constante energielevering, zelfs als de draden in aanraking komen met planten. Het energiezuinige ontwerp zorgt voor een langere batterijduur, terwijl de compacte constructie het makkelijk maakt om te installeren en mee te nemen.
Ontworpen voor veelzijdigheid, werkt de Corral Super AB 250 soepel onder verschillende weersomstandigheden en beschermt je ruimte, ongeacht de elementen. Ervaar gemoedsrust met het ingebouwde storingsdetectiesysteem dat je waarschuwt voor onderbrekingen in de energiestroom.
| Merk | Corral |
| Model | COR381250 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 25 cm |
| Hoogte van het product | 40 cm |
| Breedte van het product | 34 cm |
| Gewicht Product | 3,20 kg |
| Weergave | Nee |
| Ingangsspanning VAC | 12 V |
| Maximale spanningswaarde | 10500 V |
| Stroomverbruik | 150 mA |
| Spanning bij 500 ohm | 4600 V |
| Bedienings-LED's | Gecombineerde afrasteringsspanning en aarding |
| Aardingspin 1 meter | 2 |
| Maximale uitgangsenergie | 1.5 J |
| Opgeslagen energie | 2.3 J |
| Zonnepaneel | Nee |
| Aantal elektriseerbare netten | 4 |
| Aan/uit indicatielampje | Ja |
| Materiaal | ABS |