
Deze HD CCTV cilindrische camera heeft een 2 MP CMOS-beeldsensor en levert videokwaliteit van 1080P. Hij is zowel binnen als buiten te gebruiken en past zich makkelijk aan dankzij de instelbare videosignalen: HD-TVI, HD-CVI, AHD of analoge signalen.
De gemotoriseerde varifocale lens maakt het mogelijk om de kijkhoek op afstand aan te passen, een beetje zoals bij het scherpstellen van een verrekijker. Door de slimme IR-technologie heb je 's nachts zicht tot wel 70 meter, zodat zelfs de donkerste hoekjes zichtbaar zijn.
De 'True WDR'-technologie zorgt voor contrastrijke en duidelijke beelden, zelfs als er fel tegenlicht is. Ideaal voor situaties waar helderheid belangrijk is, zoals het bekijken van een drukke straat of een schemerige parkeerplaats. Deze camera belooft betrouwbaarheid en precisie.
| Merk | EtiamPro |
| Model | ECAMTVI601 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 256.4 mm |
| Breedte van het product | 78.2 mm |
| Gewicht Product | 720 g |
| IP waarde | IP66 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Ingangsspanning VDC | 12 V |
| Diameter eenheid | 83.3 mm |
| Stroomverbruik vermogen | 7.7 W |
| Type montage | Plafond,Muurmontage |
| Weerbestendig | Ja |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 60 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Audio-/videosignaal multi | AHD,CVBS,HD/CVI,HD/TVI |
| Verstelbare hoek | Ja |
| Cameratype | Kogel |
| Resolutie camera | 1920 x 1080 |
| Type synchronisatie | Intern |
| Aantal pixels | 2 |
| IR-leds | Ja |
| Maximale lensgrootte | 13.5 mm |
| Minimale verlichting | min. illumination: 0.005 lux @ F1.2 (AGC on) - 0 lux with IR |
| Lenstype | Varifocaal |
| Objectiefbevestiging | M14 |
| Auto gain control (AGC) | Ja |
| Automatische dag/nachtdetectie | Ja |
| Backlight compensation (BLC) | Ja |
| Bereik infrarood nachtzicht | 70 m |
| IR-filter | Ja |
| Maximaal horizontaal gezichtsveld | 102.4 ° |
| Maximale relatieve vochtigheid | 90 % |
| Maximale draaihoek | 360 ° |
| Maximale kantelhoek | 90 ° |
| Minimaal horizontaal gezichtsveld | 31 ° |
| Minimale panhoek | 0 ° |
| Minimale draaihoek | 0 ° |
| Minimale kantelhoek | 0 ° |
| Breed dynamisch bereik WDR | 120 dB |
| Minimale lensgrootte | 2.7 mm |
| Videoformaat | PAL/NTSC |
| Video-uitgang | HD analoog |
| Aantal instellingen voor langzame sluiter | 16 |
| Videoframesnelheid | NTSC: 1080p@30fps,PAL: 1080p@25fps |
| Type sensor | 2MP CMOS |
| Materiaal | Metaal |