
Deze behuizingen, gemaakt van donkergrijs gegoten plastic en met een afmeting van 190 x 100 x 60 mm, zijn perfect voor instrumentatie- en telecommunicatieapparatuur. Ze zijn gemaakt van schokbestendige ABS en voldoen aan de UL94-VO vlamvertragende specificaties.
De tweedelige constructie heeft een tand-en-groef verbinding tussen het boven- en ondergedeelte. Speciaal ontworpen eindplaten zijn gemaakt van hetzelfde materiaal. Dit ontwerp bevat een stof- en spatwaterdichte afdichting die voldoet aan IP54 van IEC529.
De afwerking voldoet aan hoge kwaliteitsnormen; zowel de boven- als onderkant zijn krasbestendig en hebben een licht getextureerde afwerking. Printplaten kunnen verticaal worden gemonteerd met sleuven of horizontaal met pinnen.
| Merk | Gainta |
| Model | G422 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 60 mm |
| Hoogte van het product | 100 mm |
| Breedte van het product | 190 mm |
| Gewicht Product | 278 g |
| IP waarde | IP54 |
| Type montage | Verticaal |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Lichtgrijs,Donkergrijs |
| Materiaal | Brandvertragend ABS |