
Ervaar precisie en duurzaamheid met de DEFI SLAGLIJNMOLEN. Deze aluminium krijtlijnhaspel biedt een naadloze lengte van 30 meter, wat zorgt voor voldoende bereik voor elke klus.
Met een gewicht van slechts 100 gram is het lichte ontwerp super draagbaar zonder in te boeten op stevigheid. Ideaal voor de bouw en timmerwerk, de lijnmolen zorgt voor strakke, rechte lijnen op elke ondergrond, net zoals een meesterkunstenaar vol vertrouwen op een doek schetst.
De premium aluminiumconstructie is bestand tegen corrosie en zorgt voor een langere levensduur, terwijl de getextureerde buitenkant voor een uitstekende grip zorgt, waardoor het zelfs in uitdagende omgevingen gemakkelijk te hanteren is.
| Merk | Defi |
| Model | DF105 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 7.5 cm |
| Hoogte van het product | 3 cm |
| Breedte van het product | 12.5 cm |
| Gewicht Product | 100 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Materiaal haak | Aluminium |
| Lengte touw | 30 m |
| Krijtlijntype | Poeder |
| Met krijtpoeder | Ja |
| Met schietlood | Nee |
| Extra krijtpoeder | Nee |
| Capaciteit container | 100 g |
| Diameter touw | 1 mm |
| Materiaal | Aluminium |