
Ervaar superieur geluid met onze draadloze USB-audiozender met aptX Low Latency-technologie. Geniet van helder, hoge kwaliteit audiostreaming met minimale vertraging, ideaal voor het kijken van films of het spelen van games zonder lag.
Met plug-and-play eenvoud is het opzetten een fluitje van een cent. Het compacte ontwerp zorgt ervoor dat je het makkelijk kunt meenemen, waardoor je overal van geweldige geluidskwaliteit kunt genieten. Compatibel met meerdere apparaten, tovert het elke bedrade gadget om tot een draadloos wonder.
Voordelen zijn onder andere verminderde audiolatentie voor naadloze audio- en visuele synchronisatie, verbeterde Bluetooth-stabiliteit en veelzijdigheid voor thuisentertainmentsystemen of koptelefoons. Een klein wondertje dat veel impact heeft, waarbij gemak en prestaties samenkomen.
| Merk | Avantree |
| Model | AVT1 |
| Zendbereik | max. 20 m |
| Afmetingen | 66 x 18 x 15 mm |
| Bluetooth-versie | 4.1 |
| Bluetooth-profiel | A2DP / AVRCP / HFP / HSP |
| Audiocodec | aptX™ / aptX-LL / SBC |
| USB-kabel | 1 m |
| Gewicht | Kg |