
Dit dubbelzijdige trapgereedschap biedt stabiliteit en efficiëntie voor allerlei klussen. Gemaakt van duurzaam aluminium en uitgerust met 2x4 stevige treden voor extra veiligheid en steun. Compatibel met elke projectruimte, dit trapgereedschap is ontworpen volgens het type FILO.
Lichtgewicht ontwerp maakt het makkelijk om overal mee naartoe te nemen en op te zetten. Roestbestendig materiaal zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid op de lange termijn.
Of je nu hoge muren schildert of opgeslagen spullen wilt pakken, het stevige ontwerp ondersteunt een hoop taken en biedt gemak en stabiele voetsteun in verschillende situaties en omgevingen.
| Merk | Facal |
| Model | FAC-FI-4 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Rood |
| Diepte van het product | 16.5 cm |
| Hoogte van het product | 84 cm |
| Breedte van het product | 49 cm |
| Gewicht Product | 3.8 kg |
| Extra materiaal | ABS |
| Opgevouwen hoogte | 93 cm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Haak | Nee |
| Maximale werkingshoogte | 252 cm |
| Breedte van ladderbalkprofiel | 40 mm |
| Diepte van schaalbundelprofiel | 20 mm |
| Antislipschoenen | Ja |
| Aantal treden | 4 + 4 |
| Veiligheidsnorm | EN 131 |
| Diepte voet | 8 cm |
| Hoogte bovenste trede | 84 cm |
| Antislip platform | Ja |
| Gereedschapsbak | Ja |
| Materiaal | Aluminium |