
Maak kennis met de GAMMA MAXI, een ladder met 5 slim ontworpen treden voor optimale stabiliteit en bereik. Gemaakt van lichtgewicht, duurzame materialen, waardoor hij makkelijk mee te nemen is en toch stevig blijft.
Met antislip sporten is veiligheid topprioriteit, of je nu keukenkastjes bereikt of buiten klusjes doet. Dankzij zijn compacte ontwerp kun je hem makkelijk opbergen in krappe ruimtes, en de ingebouwde stabilisatoren zorgen voor stevigheid op verschillende oppervlakken.
Met de GAMMA MAXI klim je vol vertrouwen en gemoedsrust, en verover je hoogtes met ongekende eenvoud. Elke stap die je zet, is ondersteund door precisietechniek en nauwgezet vakmanschap.
| Merk | Facal |
| Model | FAC-GM/5M |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 10 cm |
| Hoogte van het product | 166 cm |
| Breedte van het product | 46 cm |
| Gewicht Product | 5.4 kg |
| Extra materiaal | ABS |
| Opgevouwen hoogte | 181 cm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Haak | Nee |
| Maximale werkingshoogte | 295 cm |
| Breedte van ladderbalkprofiel | 42 mm |
| Diepte van schaalbundelprofiel | 20 mm |
| Antislipschoenen | Ja |
| Aantal treden | 5 |
| Veiligheidsnorm | EN 131 |
| Hoogte bovenste trede | 105 cm |
| Antislip platform | Ja |
| Gereedschapsbak | Ja |
| Materiaal | Aluminium |