
Deze flexibele LED-strip in warme witte tint is uitgerust met 300 LED's over een lengte van 5 meter en werkt op 12 volt. Het biedt een gebalanceerde lichtopbrengst en is ideaal voor het verlichten van woonruimtes.
De strip is perfect voor af en toe gebruiken en is ideaal voor sfeerverlichting zonder dat het constant aan moet staan. Door zijn flexibiliteit is hij makkelijk te gebruiken in vochtige omgevingen zoals badkamers of keukens, zelfs zonder een profielbehuizing.
Met eenvoudige installatie en energiezuinige prestaties zorgt deze LED-strip snel en effectief voor een warme en uitnodigende sfeer in elke kamer, waardoor het een veelzijdige aanvulling is op verlichting in huis.
| Merk | Velleman |
| Model | LS12M130WW1 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 2,5 mm |
| Breedte van het product | 8 mm |
| Gewicht Product | 136 g |
| IP waarde | IP61 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Ingangsspanning VDC | 12 V |
| Talen van de handleiding | Engels |
| Kleur van LED's | Wit |
| EPREL-identificatiecode | 1104053 |
| Aantal leds | 300 |
| Energieklasse | F |
| Kleurtemperatuur | 3000 °K |
| Kleur van LED's gedetailleerd | Warmwit |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 50 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10 °C |
| Type coating | Silicone |
| Aantal leds per meter | 60 |
| Ledstrip kleur type | Enkelvoudig |
| LED type | 3528 |
| Lengte LED-strip | 5 m |
| Afstand tussen LED's | 16.5 mm |
| Verbruik per meter | 4.8 W |
| Stroomverbruik per 50 cm | 2.4 W |
| Lichtstroom per meter | 466 lm |
| Lichtstroom per 50 cm | 233 lm |
| Zwarte draad | Aarding |
| Dimbaar multi | Via optionele PWM-dimmer |
| Flexibele printplaat | Ja |
| Rode draad | 12 VDC |
| Snijafstand | 5 cm |
| Zelfklevend | Ja |
| Materiaal | Silicone |
| Kijkhoek | ° |