
De grijpstok met magnetisch uiteinde en LED-licht komt makkelijk bij plekken die je anders moeilijk zou kunnen bereiken.
Met een stevige grip pakt 'ie het metaal op zonder moeite dankzij de krachtige magneet.
Het ingebouwde LED-licht verlicht donkere hoekjes, van achter kasten tot onder banken, waardoor zoeken makkelijker wordt.
Speciaal ontworpen voor efficiëntie, deze grijpstok is je betrouwbare maatje voor dagelijkse klusjes en het opruimen van je huis. Gemaakt van lichtgewicht, duurzaam materiaal zodat je er lang plezier van hebt en het makkelijk te gebruiken is.
| Merk | Toolland |
| Model | HPUT6 |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 20 mm |
| Hoogte van het product | 640 mm |
| Breedte van het product | 80 mm |
| Gewicht Product | 158 g |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Accuspanning | 1.5 V |
| Benodigde batterij | Ja |
| Extra materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |
| Telescopisch | Ja |
| Aantal stuks | 1 |
| Maximale hoogte | 620 mm |
| Magnetisch/niet-magnetisch | Magnetisch |
| LED-lampje | Ja |
| Klauw | Ja |
| Aantal batterijen |
| Materiaal | Roestvrij staal |