
GRIJZE T-BEHUIZING IN ABS MET VASTE DISPLAY - 237/95 x 131/95 x 43mm. Deze stevige behuizingen zijn perfect voor draagbare apparaten en hebben een handige beugel, zodat je het scherm makkelijk kan aflezen als het apparaat ligt. Verkrijgbaar in grijze en zwarte uitvoeringen.
Kies of je een behuizing wilt met of zonder een uitsparing voor het afleesvenster. De boven- en onderpanelen hebben een tand-en-groef systeem voor een waterdichte afsluiting, die je ook apart kunt bestellen. Elke behuizing komt met een stevige en professioneel ogende beugel die je ook aan de muur kunt hangen.
Het geheel wordt stevig bij elkaar gehouden door zes messing draadbussen in het deksel en bijpassende M3-schroeven. Het materiaal, gegoten in slagvast ABS, zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid in ruige omstandigheden.
| Merk | Gainta |
| Model | G858GS |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 237 mm |
| Hoogte van het product | 43 mm |
| Breedte van het product | 131 mm |
| Gewicht Product | 265 g |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Type montage | Hangend,Vrijstaand |
| Deksel | Nee |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Lichtgrijs,Donkergrijs |
| Verzegeld | Ja |
| DIN-rail | Nee |
| Bevestigingen | Ja |
| Flenzen | Nee |
| Met voetjes | Nee |
| Montagegaten | Nee |
| Materiaal | ABS |