
De behuizing, gemaakt van slagvast polycarbonaat, is super duurzaam onder extreme omstandigheden, van -40°C tot +125°C. De lichtgrijze kleur past goed in allerlei omgevingen.
De innovatieve afdekking en bodemplaat hebben een tong-en-groefsysteem met een neopreen afdichting. Dit ontwerp zorgt ervoor dat de openingen voor het monteren van schroeven aan de muur en de afdekking buiten het afgedichte gebied liggen, waardoor stof en vocht buiten blijven.
Interne slots maken verticale PCB-montage mogelijk en voldoen aan de IP65- en NAMA4-normen voor bescherming tegen stof en spatten. Messing schroefdraden in de basis bieden opties voor horizontale PCB-montage en connectorinstallatie, wat de veelzijdigheid vergroot.
| Merk | Gainta |
| Model | G203 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 65 mm |
| Hoogte van het product | 40 mm |
| Breedte van het product | 115 mm |
| Gewicht Product | 114 g |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Type montage | Vrijstaand |
| Deksel | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Lichtgrijs |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Verzegeld | Ja |
| DIN-rail | Nee |
| Bevestigingen | Nee |
| Flenzen | Nee |
| Met voetjes | Nee |
| Montagegaten | Ja |
| Materiaal | Polycarbonaat/uv-gestabiliseerd |