
Beveilig je kostbaarheden eenvoudig met deze elektronische kluis, met afmetingen van 50 x 35 x 31 cm en een inhoud van 43 liter. Ontworpen voor superieure bescherming, heeft hij een robuuste constructie die bestand is tegen knoeien.
De kluis is uitgerust met een intuïtief digitaal toetsenpaneel, waardoor je snel toegang hebt met een zelf ingestelde code. Als je de code vergeet, kun je altijd de meegeleverde hoofdsleutel gebruiken om binnen te komen.
Ideaal voor het opbergen van documenten, elektronica en andere schatten, het ruime interieur houdt je spullen georganiseerd en veilig. Een poedercoating zorgt voor duurzaamheid, waardoor het een betrouwbare beschermer is voor je benodigdheden.
| Merk | Perel |
| Model | BG90020 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 31 cm |
| Hoogte van het product | 50 cm |
| Breedte van het product | 35 cm |
| Gewicht Product | 14.5 kg |
| IP waarde | Ander |
| Type lamp | led |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Lage batterij-indicator | Ja |
| Accuspanning | 1.5 V |
| Werkt op batterij | Ja |
| Binnenbreedte | 34.7 cm |
| Inwendige diepte | 25 cm |
| Inwendige hoogte | 49.7 cm |
| Inhoud volume | 43 l |
| Type slot | Elektronisch combinatieslot |
| Samenstelling batterij | Alkaline |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Type montage | Muurmontage,Voet |
| Met montagetoebehoren | Ja |
| LED-indicator | Ja |
| Lichaamsdikte | 1.5 mm |
| Dikte deur | 4 mm |
| Nummer veiligheidsklasse | Anders |
| Brandwerend | Nee |
| Aantal schappen | 1 |
| Aantal batterijen |
| Materiaal | Staal |