
Ervaar efficiënte verwarming met de Industriële ventilatorverwarmer, uitgerust met een robuuste 3300 W motor die snelle warmte in grote ruimtes garandeert. De IPX4-classificatie zorgt voor bescherming tegen spetters, waardoor hij ideaal is voor vochtige omgevingen.
Ontworpen voor optimale prestaties, heeft deze heater een verstelbare thermostaat om je gewenste temperatuur precies te behouden. De duurzame metalen constructie zorgt voor langdurige betrouwbaarheid, terwijl het handige draaghandvat ervoor zorgt dat je 'm makkelijk kunt meenemen.
Ideaal voor werkplaatsen, garages of bouwterreinen, deze ventilatorkachel verspreidt warmere lucht alsof je een knusse open haard hebt wanneer je maar wilt. Geniet van de combinatie van kracht en veiligheid met automatische oververhittingsbeveiliging, zodat je altijd met een gerust hart kunt gebruiken.
| Merk | Perel |
| Model | IH0004N |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Rood |
| Diepte van het product | 36.5 cm |
| Hoogte van het product | 37.3 cm |
| Breedte van het product | 26.5 cm |
| Gewicht Product | 6.2 kg |
| IP waarde | IP24 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Met handgrepen | Ja |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Vorm | Kubus |
| Ingangsfrequentie bereik | 50 Hz |
| Stroomverbruik vermogen | 3300 W |
| Weergave | Nee |
| Type montage | Voet,Vrijstaand |
| Extra materiaal | Staal,ABS,PC (polycarbonaat) |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Energieklasse | Anders |
| Lengte netsnoer | 1.5 m |
| Timer | Nee |
| Kabel inbegrepen | Ja |
| Ventilator functie | Ja |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Type schakelaar | Draaiknop |
| Elektrische bescherming | Oververhitting |
| Energiebesparing | Ja |
| Energiebron | Elektriciteit |
| Warmte-instellingen | 3300 W |
| Maximaal verwarmingsvolume | 135 m³ |
| Type kabel | H05RN-F 3G1 |
| Thermostaat | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Type verwarming | Industrieel |
| Aantal warmte-instellingen | 1 |
| Met montagetoebehoren | Nee |
| Ingangsspanning VAC | 230 V |
| Koude lucht functie | Ja |
| Luchtuitgang | 389 m³/h |
| Materiaal | PP (polypropyleen) |