
De Jokari Secura No. 15 draadstripper zorgt voor moeiteloos en precies strippen van kabels van 0,25 tot 2,5 mm². De ingebouwde lengteschaal helpt bij nauwkeurige metingen, waardoor installaties snel en efficiënt verlopen.
Ideaal voor kleine tot middelgrote elektrische klusjes, het ergonomische ontwerp voorkomt vermoeide handen en zorgt voor comfort tijdens langdurig gebruik. Een veiligheidsslot zorgt voor veilige opslag en voorkomt ongelukken.
Gefabriceerd om duurzaam te zijn, de stevige materialen weerstaan de dagelijkse slijtage moeiteloos. Elk onderdeel is met precisie ontworpen en zorgvuldig gemaakt voor optimale prestaties.
| Merk | Jokari |
| Model | JOK30155 |
| Primaire kleuren | Geel |
| Extra kleuren | Blauw,Rood |
| Diepte van het product | 37.1 mm |
| Hoogte van het product | 25 mm |
| Breedte van het product | 124 mm |
| Gewicht Product | 41.7 g |
| Talen van de handleiding | Engels,Duits |
| Extra materiaal | Speciaal staal, gehard en getemperd |
| Afsnijmogelijkheid | Ja |
| Opbergkoffer | Nee |
| Type tang | Strippen |
| Maximale draadgrootte AWG | 12 AWG |
| Minimale draadgrootte AWG | 24 AWG |
| Maximale draadgrootte mm² | 4 mm² |
| Maximale draadgrootte | 13 mm |
| Minimale draadgrootte mm² | 0.2 mm² |
| Minimum draadafmeting | 8 mm |
| Type strippenkabel | Rond |
| Materiaal | PA (polyamide) |