
De Jokari SW11 Top Coax maakt het voorbereiden van coaxkabels supereenvoudig, en zorgt voor precisie en efficiëntie bij elke snede.
Dit high-performance gereedschap heeft een ergonomisch ontwerp voor comfortabel gebruik en een adaptief mechanisme dat automatisch aanpast aan verschillende kabeldiameters. De robuuste constructie zorgt voor duurzaamheid, waardoor het een onmisbare aanvulling is voor elke gereedschapskist.
Gebruik het om snel en nauwkeurig TV-, satelliet- en datakabels te strippen zonder de binnenste geleiders te beschadigen. Het veelzijdige ontwerp is alsof je meerdere gereedschappen in één hebt, waardoor je moeiteloos van de ene klus naar de andere kunt overstappen. Geniet van het gemak van perfect kabelstrippen bij elk gebruik.
| Merk | Jokari |
| Model | JOK30101 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 17 mm |
| Hoogte van het product | 45 mm |
| Breedte van het product | 42 mm |
| Gewicht Product | 9.81 g |
| Talen van de handleiding | Engels,Duits |
| Materiaal | PA (polyamide) |