
De Jokari Universal No. 12 is een veelzijdig gereedschap dat met precisie en efficiëntie is ontworpen. Dankzij het ergonomische ontwerp ligt hij lekker in de hand, waardoor ingewikkelde taken moeiteloos en simpel aanvoelen.
Deze tool stript met gemak draden van verschillende diameters nauwkeurig, waardoor je elke keer een nette afwerking krijgt. Het is uitgerust met een verstelbaar mes voor aanpasbare diepte, waardoor je naadloos kunt werken aan allerlei elektrische projecten.
Gemaakt van duurzame, hoogwaardige materialen, belooft de Jokari een lange levensduur en betrouwbaarheid. Door het compacte formaat past hij gemakkelijk in elke gereedschapskist, klaar om alles aan te pakken, van eenvoudige klusjes in huis tot uitgebreide installaties.
| Merk | Jokari |
| Model | JOK30120 |
| Primaire kleuren | Geel |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 35 mm |
| Hoogte van het product | 25 mm |
| Breedte van het product | 124 mm |
| Gewicht Product | 50 g |
| Talen van de handleiding | Engels,Duits |
| Extra materiaal | Speciaal staal, gehard en getemperd |
| Opbergkoffer | Nee |
| Type tang | Strippen |
| Gedetailleerde informatie | Voor: Ronde kabels voor flexibele en vaste installatie, installatiekabel (binnen en buiten) |
| Maximale draadgrootte mm² | 2,5 mm² |
| Maximale draadgrootte | 13 mm |
| Minimale draadgrootte mm² | 1.5 mm² |
| Minimum draadafmeting | 8 mm |
| Type strippenkabel | Rond |
| Materiaal | PA (polyamide) |